Poznaj 5 elementów niezbędnych na każdej stronie internetowej

Dowiedz się, co klienci muszą zobaczyć na Twojej stronie internetowej, aby Twój biznes dzięki niej zarabiał i rozwijał się.

Zapisz się, aby obejrzeć nagranie z webinara:

Marketing przez

Dla kogo przede wszystkim będzie ten webinar:

Ekspertów

Jeżeli zarabiasz lub planujesz zarabiać na swojej wiedzy i doświadczeniu przez Internet, dowiesz się, jak sobie to ułatwić.

Przedsiębiorców

Jeżeli samemu prowadzisz marketing swojej firmy i chcesz robić to skuteczniej, dołącz do webinara.

Freelancerów

Sprzedajesz i promujesz online swoje usługi i talenty? Na webinarze znajdziesz kilka podpowiedzi dla siebie!

Wybrane osoby i marki, z którymi współpracowałem:

Kołcz Majk - logo
MentalWay - logo
Kampania WOW - logo
Michał Urbaniak - logo
Jan Szustak opinie

Człowieka oceniamy po kilku zachowaniach, fachowca po jego efektach. Najważniejsze jest jednak jak te cechy przełożą się na nas, gdy wykonają dla nas obiecaną pracę. Po Janku można się spodziewać jednego. Zrobi więcej, z dużo większym zaangażowaniem niż inni.

Przez wiele lat zajmował się dla mnie marketingiem i wiele z moich sukcesów zawdzięczam jego oddaniu oraz umiejętnościom.

Michał Wawrzyniak vel Kołcz Majk

O mnie:

Jan Szustak

Nazywam się Janek Szustak. Direct response copywritingiem i email marketingiem zajmuję się od 2012 roku. Uczyłem się na warsztatach, amerykańskich szkoleniach online, z książek, od mądrzejszych ode mnie i przede wszystkim pisząc każdego dnia realizując projekty dla moich klientów.
 
Przez ten czas wyspecjalizowałem się jako marketer w branży szkoleniowej, ale radzę sobie równie dobrze w każdej innej. Moja praca nigdy nie polegała tylko na pisaniu. Podchodziłem do moich projektów całościowo, zajmując się także całym procesem tworzenia contentu, prowadzeniem kampanii online, grafiką i stronami www. Łącząc w swojej pracy copywriting, e-mail marketing oraz wiele innych dziedzin, zdobyłem doświadczenie, które będzie miało dużo lepsze przełożenie na Twój biznes niż sama nauka pisania.
Jan Szustak - Tekstopia

Zobacz nagranie webinara

Copyright 2019 Tekstopia.pl – Jan Szustak | Polityka prywatności